ULUSLARARASI MERSİN MARATONU KAYIT STANTLARI AÇILDI

 

Uluslararası Mersin Maratonu Kayıt Stantları Açıldı

Mersin Valiliği himayesinde, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 4.’sü gerçekleştirilecek olan Uluslararası Mersin Maratonu için kentin farklı noktalarında kayıt stantları açıldı.

Bu yıl 100 bin kişinin katılımının hedeflendiği ve “Engelleri Aşmak İçin Mersin’e Koş Mersin’de Koş” sloganı ile koşulacak olan Uluslararası Mersin Maratonu’na internet sitesinin yanı sıra kurulan stantlardan da kayıt yaptırılabiliyor.

Kayıtlar internet üzerinden ve stantlardan yapılabilecek

Dünyada 5 bin maraton arasından 56. sıraya yerleşip bronz kategoriye yükselerek hedeflediği altın kategoriye bir adım daha yaklaşan Uluslararası Mersin Maratonu için heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

16 Aralık 2018 tarihinde yapılacak olan maraton 42 km, 15 km ve halk koşusu kategorilerinden oluşuyor. Maratona internet üzerinden kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar https://www.mersinmaraton.org/ sitesinden kayıt yaptırabiliyorken, kentin belirli noktalarına kurulan stantlarda da görevliler tarafından kayıt alınıyor.

Vatandaşlar, Mersin, Toros, Çağ ve Tarsus Üniversitelerinde, Forum, Kipa ve Marina AVM, Palm City, Soli Center, Tarsu AVM ve Mersin Tren İstasyonu’nda açılan stantlarda 13 Aralık 2018 tarihine kadar kayıt yaptırabilirler.

42 km koşusu 16 Aralık sabahı saat 09:00’da, 15 km koşusu saat 11.00, halk koşusu saat 11.30’da başlayacak. 42 kilometre ve 15 km koşusuna katılmak isteyen vatandaşlar için kayıt bedeli 50 TL iken (Bu bedel fuar alanında kayıt olacaklar için 60 TL) halk koşusuna ücretsiz katılabilecekler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*