TARSUS’TA  BELEDİYEDE ÇALIŞIP EMEK VERDİLER VE EMEKLİ OLDULAR, PLAKET ALDILAR

Tarsus Belediyesinde uzun yıllar çalışanlardan emekli olanlar başkan Şevket Can ile bir araya geldi. Can başkan, emekli olanlara hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek teşekkür plaketi verdi.

Can “Uzun yıllar Belediyemizde çalışan Yahya Özçürümezoğlu, Tuncay Kara, Yasin Dönder, Hüseyin Ergüzeloğlu ve Şakir Koç ağabeyimize gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, emeklilik hayatında da sağlık ve mutluluklar diliyorum.

Yine uzun yıllar Belediyemizde Bilgi İşlem Yöneticiliği yapan Yusuf Bacanak ağabeyimize gayretli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, emeklilik hayatında da sağlık ve mutluluklar diliyorum.” dedi.

Şevket Can, belediyeden emekli olan personelle birlikte birde hatıra fotoğrafı çektirdi.

http://www.tarsusoncevatangazetesi.com/wp-content/uploads/2019/03/can-emekli-toplu-1024x682.jpghttp://www.tarsusoncevatangazetesi.com/wp-content/uploads/2019/03/can-emekli-toplu-150x150.jpgadminGenelTarsus
        TARSUS’TA  BELEDİYEDE ÇALIŞIP EMEK VERDİLER VE EMEKLİ OLDULAR, PLAKET ALDILAR Tarsus Belediyesinde uzun yıllar çalışanlardan emekli olanlar başkan Şevket Can ile bir araya geldi. Can başkan, emekli olanlara hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek teşekkür plaketi verdi. Can “Uzun yıllar Belediyemizde çalışan Yahya Özçürümezoğlu, Tuncay Kara, Yasin Dönder, Hüseyin Ergüzeloğlu ve Şakir Koç...