TARSUSLU CESUR KADINLARDAN HAYIRLI VE ÖRNEK OLACAK HİZMET …

 

 

TARSUSLU CESUR KADINLARDAN HAYIRLI HİZMET.

Geçtiğimiz hafta ki sayımızda  “Sosyal medyada 12 binin üzerinde takipçisi bulunan ’Tarsuslu Cesur Kadınlar’ gurubu birlikteliklerini hayır işlerine yönlendirerek ilk etapta ekonomik durumu iyi olmayan çiftlerin düğünlerini yapmayı üstleniyor” şeklinde haber yayınlamıştık. İhtiyaç sahibi çift bulundu ve Tarsuslu Cesur Kadınlar grubu kurucusu Demet Oran Tavman, yöneticilerden Çiğdem Akbaş ve Meryem Beyazpirinç, üyeler ve Sponsorların da desteğiyle düğün gerçekleşti.

Geçtiğimiz Cumartesi günü düğün  Tarsus Emir Kafede yapıldı. Duvak Mevlüdü ise ertesi gün  köylerinde gerçekleşti. Düğüne grup yöneticileri, üyeleri ve çiftin yakınları katıldı.
Sponsor olarak Emir kafe, Foto Mahmut, Salon Loca, Salon Emrah, Nil Moda Evi, Akkoza Gazete ve Matbaası, Star çiçekçilik, Yıldız Çerezcilik, Güleken Kundura ve Tarsus Orkestra destek oldu.
Genç çift gönüllerince eğlendiler. Düğün anına kadar yanlarında olan tüm Tarsuslu Cesur Kadınlar kurucusu Demet Oran Tavman’a, yöneticilerden Çiğdem Akbaş ve Meryem Beyazpirinç’e, üyelere ve sponsorlara teşekkür ettiler.
Biz de  Düğünleri yapılan çifti kutluyor, hayırlı hizmetleri nedeniyle Tarsuslu Cesur Kadınlarımıza başarılar dileyerek, memleketimiz için yapacakları etkinliklerde destekçileri olacağımızı belirtiyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*