TADER GENEL BAŞKANI SEMİH ÖZSU YENİ NORMALLEŞME SÜRECİNDE ESNAFLARA HAYIRLI İŞLER DİLEDİ…

 

 

TADER GENEL BAŞKANI SEMİH ÖZSU YENİ NORMALLEŞME SÜRECİNDE ESNAFLARA HAYIRLI İŞLER DİLEDİ…

Semih Özsu;’’ Dünya’yı saran Koronavirüs salgını nedeniyle birçok ülke, vatandaşlarına sağlık hizmeti vermekte yetersiz kalırken, ülkemiz de ise pandemi sürecini en az kayıpla atlatmak için yetkili makamlartarafından önemli tedbirlerin zamanında alınması olumlu sonuçlar vermiştir.

Bu süreçte alınması zorunlu olan tedbirler kapsamında, çeşitli alanlarda faaliyet gösteren ticari işletmelerinfaaliyetleri geçici süreliğine durdurulmuştu. Alınan tedbirlerin olumlu sonuçlar vermesi neticesinde, yeni normalleşme planı kapsamında yeni kararlar alınmıştı.Alınan bu kararlardan biride geçici olarak faaliyetlerine son verilen ticari işletmelerin 1 Haziran Pazartesi günü itibariyleyeniden açılmasıydı.

Yeniden faaliyete açılan ticari işletmelerimizin ülke ekonomimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ekonomimizin temel taşları olan değerli esnaflarımıza, işletmecilerimize, hizmet sektöründe çalışan işçi kardeşlerimize yeni dönemdehayırlı işler, bol kazançlar ve başarılı çalışmalar diliyorum.

Ülkemiz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için, yeni normalleşme sürecinde biz vatandaşlar olarak uyarıları dikkate alır, tedbirlere uymaya devam edersek, eski günlerimize ve sevdiklerimize daha kısa sürede kavuşacağımıza inanıyorum.Sağlıklı günlerde birlikte olmak dileğiyle selam ve saygılarımısunuyorum’’ dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*