ÖNCE VATAN EKSPRESE KONUK OLDU

Tarsus Önce Vatan Gazetesi kurucumuz Arif Matur Tarsus Ekspres Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Can Erdoğan ve MEDYAD Başkan Yardımcısı Ekspres Gazetesi muhabiri Gazeteci Yakup Boncuk ile bugün bir araya gelerek gündem üzerine sohbet etti.

Mersin ve Tarsus siyaseti üzerine gerçekleşen sohbette, partilerin aday adayları ve muhtemel aday olacak isimlerinin ele alındığı görüşmede, ekonomi üzerine de fikir alış verişinde bulunuldu.

Her iki gazeteci arkadaşımız, Tarsus Önce Vatan Gazetesinin ilkeli ve istikrarlı bir yayına sahip olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.

 

http://www.tarsusoncevatangazetesi.com/wp-content/uploads/2018/11/s547_20186268529.jpghttp://www.tarsusoncevatangazetesi.com/wp-content/uploads/2018/11/s547_20186268529-150x150.jpgadminGenelSiyasetSporTarsusTürkiye
ÖNCE VATAN EKSPRESE KONUK OLDU Tarsus Önce Vatan Gazetesi kurucumuz Arif Matur Tarsus Ekspres Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Can Erdoğan ve MEDYAD Başkan Yardımcısı Ekspres Gazetesi muhabiri Gazeteci Yakup Boncuk ile bugün bir araya gelerek gündem üzerine sohbet etti. Mersin ve Tarsus siyaseti üzerine gerçekleşen sohbette, partilerin aday adayları ve...