MESKİ ERDEMLİ İLÇESİNDE YAĞMURSUYU ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

 

 

MESKİ ERDEMLİ İLÇESİNDE YAĞMURSUYU ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü,  Erdemli ilçesinde yağmursuyu hattı döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Mersin genelinde altyapı sorunlarını çözüme kavuşturmak ve geleceği esas alan hizmetleri hayata geçirmek için çalışmalarını sürdüren MESKİ Genel Müdürlüğü, ilçenin birçok farklı noktasında yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

MESKİ Genel Müdürlüğü tarafından, Erdemli İlçesi Güzeloluk İl yolu (çevre yolu) muhtelif kesimlerinde yaşanan sel felaketlerinde yaşanan sel taşkınlarını önlemek için Yağmursuyu Master planı çalışması doğrultusunda hazırlanan proje kapsamında yağmursuyu çalışması gerçekleştiriliyor.

5 BİN 690 METRE YAĞMUR SUYU HATTI DÖŞENİYOR

MESKİ Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada; “Mersin Büyükşehir sınırları içerisinde sürdürdüğümüz yağmur suyu hattı çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek Erdemli İlçesi’nin; Fatih Sultan Mehmet Bulvarı, Sanayi Sitesi, Kaller Caddesi, Atatürk Caddesi ve Serinler Caddesinde muhtelif çaplarda boru ve menfez olmak üzere 5 bin 690 metre uzunluğunda yağmursuyu hattı döşenecek  olup, Şehit Üsteğmen Sokak üzerinden denize drenajı yapılarak deşarj edilecektir. Yapılan yağmursuyu hattı  çalışmaları ile ilçenin altyapı sorunlarına kalıcı çözümler getirilecektir” denildi

YASAL UYARI : Bu e-posta (ve ekler), alıcı kısmında belirtilmiş olan kişi/kişiler ya da kuruluş/kuruluşlar içindir ve sadece gönderilen kişi/kişiler ya da kuruluş/kuruluşlara yöneliktir. E-postanın alıcısı-gönderilmek istendiği kişi- değilseniz (ya da postayı yanlışlıkla aldıysanız), lütfen doğrudan veya dolaylı olarak e-postayı ve içeriğini kullanmayınız, yollayan kişiyi bilgilendirip e-postanın tüm kopyalarını sisteminizden derhal siliniz. E-posta iletiminin güvenli veya hatasız olduğunun garantisi olmadığından geç veya eksik iletim veya içerik ve bilgilerde eksiklik, kayıp, değişiklik veya virüs olabileceğinden, bu e-postanın iletiminden, içerikteki hatadan, eksiklikten, doğruluğun ve gizliliğin ihlalinden veya bu yolla bilgi paylaşımı, iletimi, depolanması gibi herhangi bir kullanımdan idaremiz (MESKİ Genel Müdürlüğü) hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu e-postanın içeriği yazarına ait olup hiçbir şekilde MESKİ Genel Müdürlüğü’ne atfedilemeyeceği gibi, MESKİ Genel Müdürlüğü’nü bağlayıcı da değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*