“KORONAVİRÜSÜ YENEN VE KARANTİNA SÜRECİ SONA EREN BAŞKAN BOZDOĞAN GÖREVİNE BAŞLADI”

 

 

 

COVID-19 (Yeni Koronavirüs Hastalığı) ile mücadele eden ve hastalığı yenen Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, “Halkıma hizmet etmek için yeniden görevimin başındayım” ekiplerimizle birlikte eskiden olduğu gibi yine canla başla kentimizi en iyi seviyelere taşımak için gerekli tüm çalışmaları yapacağız. Halkımızın daha modern daha temiz ve daha sağlıklı bir ortamda yaşamalarına imkan sağlamak için tüm imkanları seferber edeceğiz, dedi.

Geçtiğimiz günlerde Covid-19 testi pozitif çıkan ve karantinaya alınarak tedavisi yapılan Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, yapılan seri testlerin negatif çıkmasıyla korona virüsü yendiğini ve artık sıkıntılı günlerin geride kaldığını açıkladı.

Yapılan 3. testinde negatif çıkmasıyla birlikte karantina süreci tamamlanan Başkan Bozdoğan, bu süreçte halkımızdan her ne kadar uzak kalmak zorunda olsam da, belediyecilik hizmetimiz aksamadan devam etti. Bunları karantinada olduğum dönemde bizzat takip ettim.

 “ARAYAN SORAN, DUA EDEN VE İYİ DİLEKLERİNİ İLETEN HALKIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN”

Başkan Bozdoğan karantinada bulunduğu dönemde tedavi sürecinde vatandaşlarımın, dostlarımın ve arkadaşlarımın gerek duaları gerekse temennileri beni moral ve motive yönünden daha da güçlü hale getirdi. Bu zor sıkıntılı sürecimde bana destek olan herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. Bir an önce iyileşip, görevimin başına geçtiğim için mutluyum. Darısı koronavirüs hastalığı nedeniyle tedavi gören tüm hastalarımızın başına olsun, bir an önce onlarında iyileşmeleri için dua edeceğim, dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*