Karısını ve kayın validesini altın için öldürmüştü! Tutuklandı…

Karısını ve kayınvalidesini altın için öldürmüştü! Tutuklandı

Karısını ve kayın validesini altın için öldürmüştü! Tutuklandı…

Bursa’da eşi ve kayınvalidesini domuz bağıyla bağlayarak öldüren ve evdeki para ile altınları alıp Suriye’ye gitmek üzere Adana’ya kaçan katil kocayla suç ortağı çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Merkez Yıldırım ilçesi Zümrüt evler Mahallesinde yaşayan A.H, eşi Hayat Hattab ile kayın validesi Sabah Meşail’i ellerini bağlayarak öldürdü. A.H. eşini ve kayın validesini öldürdükten sonra arkadaşı K.J.’den kendisine yardım etmesini istedi. A.H. ile K.J. ölen kadınların cesetlerini saklamak isterken komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polisleri gördü. Camdan atlayıp kaçmaya çalışan 2 kişiden K.J. ekiplerce yakalanırken A.H. ise kaçmayı başardı.

Şahsın yakalanması için çalışmalarını genişleten Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri A.H.’nin Adana’ya kaçtığını oradan da Suriye’ye gitmeyi planladığını tespit etti. Adana İl Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle ortaklaşa yapılan çalışmalarda gözaltına alınan A.H. ile arkadaşı K.J. çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.

A.H.’nin ifadesinde karısından para istediğini fakat eşiyle kayın validesinin kendisine para vermediğini cinayeti bunun için işlediğini itiraf ettiği öğrenildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*