Kalite Yönetim Sistemleri ” dersi Borsada gerçekleşti…

 

 

 

Tarsus Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Onur Başar Özbozkurt : Öğrenmenin en iyi yöntemi uygulamayı yaşamaktır…

Tarsus Ticaret Borsası’nda gerçekleştirmeyi planladık. Öğrenmenin en iyi yöntemi uygulamayı yaşamaktır.” dedi.

Kalite Yönetim Sistemleri ” dersi Borsada gerçekleşti…

Tarsus Üniversitesi ve Tarsus Ticaret Borsası işbirliğinde Kalite Yönetim Sistemleri ” dersi Borsada gerçekleşti…

Tarsus Üniversitesi ve Tarsus Ticaret Borsası işbirliğinde Tarsus Üniversitesi Meslek Yüksekokulu , Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 2. sınıf öğrencilerinin “Kalite Yönetim Sistemleri ” dersi Borsada gerçekleşti.

Bölüm öğrencilerinin katıldığı uygulamalı dersin amacını kısaca açıklayan Tarsus Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Onur Başar Özbozkurt ” Firmalara, kuruluşlara dünya standartlarında uygun bir yönetim anlayışı kazandırmak adına oluşturulan yönetim sistemlerinin ana amacı daha sürdürülebilir bir yönetim sistemi alt yapısının oluşturulmasıdır. Bu amaçla “Kalite Yönetim Sistemleri ” dersimizi yönetim sistemlerini başarıyla yaşatan Tarsus Ticaret Borsası’nda gerçekleştirmeyi planladık. Öğrenmenin en iyi yöntemi uygulamayı yaşamaktır.” dedi.

Dersin amacına uygun olarak Akreditasyon Sorumlusu Elif Köksal ve Yönetici Asistan Ezgi Fındık Güngör tarafından,borsanın İnsan Kaynakları, Toplam Kalite Yönetimi,TOBB Akreditasyon Sistemi ile genel sekreter tarafından da , EFQM Mükemmellik Modeli konuları yaşanılan örneklerle soru cevap şeklinde uygulamalı olarak anlatıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*