İLK ÇUKUROVA BÖLGESEL HAVALİMANIN DA İNCELEMELER DE BULUNDU 

 

 

 

TARSUS CHP İLÇE BAŞKANI İLK  ÇUKUROVA BÖLGESEL HAVALİMANINA GİDEREK İNCELEMELER DE BULUNDU …

 

Cumhuriyet Halk Partisi Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk Çukurova Bölgesel Havalimanı İnşaatına giderek incelemelerde bulundu.

İşten çıkarılan işçilerin mağdur edildiğini ifade eden Chp İlçe Başkanı Ali İlk ‘’

İnşaat sahasında çalışmaların tamamen durduğunu kaydeden İlk , Bölgesel Havalimanın ölü bir yatırım olarak doğduğunu söyledi.

2019 YILINDA BURANIN,STABİLİZE YOLLARI DAHİ DÖKÜLEMEZ

Ben açıkça ifade ediyorum ki , 2019’da stabilize yolların asfaltları bile dökemezler. Halkımızı milletimiz kandırmadan konuşsunlar gelsinler açıklasınlar. Sayın İbrahim Gül gelin bakın burada gerçekten çalışma var mı?’’ diye konuştu.

700 İŞÇİ ÇIKARILDI,BU SİSTEM ÜLKEYİ BATAĞA SÜRÜKLÜYOR

Chp İlçe Başkanı Ali İlk ‘’ Ankara’dan görevlendirilen uzlaşmacıların şuan şantiyede kurdukları komisyonla işçiler ile anlaşmaya çalıştıklarını öğrendik. 700 civarında işçinin tamamı çıkarılmış. Az önce bizzat şantiyede aşçı olarak görev yapan şahısla görüştüm oda işten çıkarılmış. Biz Chp olarak Genel Başkanımızın dediği gibi açık ifade ediyoruz ‘’Ülkemiz zor durumda ve dardadır.Ekonomik sıkıntı en çok vatandaşlarımızı etkiliyor. Hükümet bu işin içinden çıkamıyor. Yapamadıkları ortada. Cumhurbaşkanlığı sistemi ülkeyi faciaya sürüklemiştir. Ülkede birçok proje durdurulmuştur.’’sözlerini

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*