İLÇE BAŞKANI İBRAHİM GÜL : AK PARTİYE YOĞUN İLGİ VAR

 

 

 

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim GÜL;”AK Partiye yoğun İlgi ve katılımlar devam ediyor”

 

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Gül, ” Türkiye’ye özgürlüklerin AK Parti ile geldiğini ifade ederek, Aramıza katılım yapanlara tek tek teşekkür ederim diyen Gül,  “Sevgili dava arkadaşlarım,  bu dava Türkiye’ye emek vermiş, Türkiye’nin özgürlüğünü sağlayanların davasıdır.

Bu dava, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği mücadele davasıdır” diyerek katılımla ilgili şunları söyledi.

2019 Mart ayın da Yapılacak olan yerel seçimler öncesinde  Tarsus AK Parti ilçe teşkilatına  gelerek üye olmak isteyenler her geçen  gün artarak devam ediyor.

2019 Martta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde  AK Partiye  en fazla Belediye  Başkan aday adayı müraacatı gerçekleşti . Diğer siyasi partilerde aday adayı sayısı üçü geçmez iken bazı siyasi partiler de hala bir tane belediye başkan adayı bulunmazken  Ak Parti Tarsus İlçe Teşkilatına sekiz  belediye başkan aday adayı Arkadaşlarımızın  Müracatı oldu.

Bu aday adayları Arkadaşlarımız partiye kalabalık topluluklarla gelerek hepsi coşkulu bir şekilde parti önünde aday adayı olduklarını açıkladılar.

Bundan da anlaşılıyor ki;Tarsus halkı artık yerel yönetimde Ak  Belediyecilik hizmetini istiyor ve coşkuyla ilçe teşkilatına gelip destek veriyor.

Halkın bu coşku ve desteğini diğer partilerde göremiyoruz.

Tarsus Ak Parti ilçe başkanı İbrahim GÜL: belediye başkanı aday adaylarının müracaatlarından,halkın destek vererek partiye gelmesinden ve aynı zamanda Ak Parti’ye yoğun üye kaydı almaktan çok memnunuz Artık Tarsus da Ak Belediyecilik zamanı geldi.

Halkımızda bunu istiyor  Genel merkezimiz  hangi  Arkadaşımızı belediye başkan  adayı gösterirse bir olacağız,birlik olacağız, gece demeden, gündüz demeden  hep birlikte çalışacağız dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*