İLÇE BAŞKANI GÜL: AK PARTİYE YOĞUN İLGİ ARTARAK DEVAM EDİYOR…

 

 

AK PARTİ İLÇE  İLÇE BAŞKANI GÜL :  AK PARTİYE YOĞUN İLGİ ARTARAK DEVAM EDİYOR…

 

GÜL: BU DAVA TÜRKİYE’ NİN ÖZGÜRLÜĞÜNÜ SAĞLAYANLARIN DAVASIDIR…

AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Gül, ” Türkiye’ye özgürlüklerin AK Parti ile geldiğini ifade ederek, Aramıza katılım yapanlara tek tek teşekkür ederim diyen Gül,  “Sevgili dava arkadaşlarım,  bu dava Türkiye’ye emek vermiş, Türkiye’nin özgürlüğünü sağlayanların davasıdır.

Bu dava, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği mücadele davasıdır” diyerek katılımla ilgili şunları söyledi.

2019 Mart ayın da Yapılacak olan yerel seçimler öncesinde  Tarsus AK Parti ilçe teşkilatına  gelerek üye olmak isteyenler her geçen  gün artarak devam ediyor.

Şehir Merkezi ve köylerden  AK Partiye yoğun bir ilgi ve sevgi var.  Ulaş (köy) Mahalle Komisyon Başkanı Ulaş Mahallesinden getirdiği    35 kişilik  toplu bir  ekiple  AK Partiye  yeni üye kayıtlarını yaptılar.

Özellikle 31 Mart  2019 yerel seçimlerinde  AK Partiden  Belediye  başkan Aday  adaylarının Müracaatları ile birlikte AK Parti güçlenmeye devam ediyor dedi

İlçe Başkanı İbrahim Gül ayrıca, Belediye Başkan Aday Adayları ve meclis üyesi olmak isteyenlerin müracaatlarının artmasından memnuniyet duyduğunu belirtti.

Tarsus ‘u İnşallah  AK Belediyecilikle Buluşturacaklarını ifade eden İlçe Başkanı Gül ,Tarsus artık yeter diyor. Tarsus ta değişimin  Özellikle  iktidar partisinin burayı Kazanması  demek , Tarsus kazanacak demek ,içinde yaşayan halkımız kazanacak demektir .  Artık Kararda, Sözde Milletimizindir dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*