GÖKJET HAVACILIK LİSESİ JETFEST BAHAR ŞENLİĞİ…

GÖKJET HAVACILIK LİSESİ JETFEST BAHAR ŞENLİĞİ…

Çukurova’nın ilk havacılık lisesi Kurucu Gizem YILMAZ  ve Eğitim Koordinatörü Salih YURTSEVEROĞLU   Açıklama yaptı…

Tarsus Halkını Jetfest e davet ederken sayın YILMAZ sözlerine şöyle devam etti

olma özelliği taşıyan Tarsus’un Yenice Mahallesinde kurulan ‘Gökjet Havacılık Lisesi’ bu yıl ayakları yere basan ama akılları daima gökyüzünde olan Tarsus başta olmak üzere, ortaokul öğrencilerimizi ve havacılığa ilgisi olan tüm herkesi 1. Jetfest Havacılık Şenliğine davet etti.

17 Mayıs 2019 tarihinde düzenlenecek olan Festivalin Yenice Mahallesi Cemal Gürsel Bulvarı No:116 adresinde kurulu bulunan Gökjet Havacılık Lisesi’nde olacağı iletildi.
Amacının her daim havacılık, eğitim sektöründe çözüm, hizmet ve uzmanlıkları ile fark yaratan, Avrupa ve Uluslararası standartlarda eğitim veren, Türkiye’de lider uluslararası pazarda söz sahibi olmak olduğu dile getirildi.
Okulun Uçak Bakım Bölümü (Gövde-Motor) ile Uçak Bakım Bölümü Avionic (Elektrik-Elektronik) ve Yer Hizmetleri (Lojistik) alanlarının aktif olarak öğrenci kabul edildiği eklenirken bu bölüm haricinde gelen yoğun talep üzerine Kabin Hizmetleri bölümünün eklenmesi de gelecek dönemlerde muhtemel olabileceği bilgisi verildi.
Aynı zamanda Çukurova Bölgesel Havalimanı içinde çalışmaların devam ettiği Uçak Bakım üzerine kurulmuş, ana firma olan Skyjet Technic olarak içeride yer almayı hedefledikleri ve bunun için tüm bağlantılar ile irtibat halinde oldu modelleriklarını sözlerine eklediler.
Son olarak 1. Jetfest Havacılık Şenliğini kaçırmamanızı şiddetle tavsiye eder herkese iyi eğlenceler dilekleri iletildi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*