Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu Birlik beraberlikte aşamayacağımız hiçbir konu yok…

25-05-2019 10:21:50

Birlik beraberlikte aşamayacağımız hiçbir konu yok…

AK parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Gençlik Kuruluşları Birliği tarafından Üsküdar Belediyesi Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde düzenlenen sahur programında konuştu.

Sarıeroğlu, gençlerin gücüne ve sinerjisine inanan biri olarak, her zaman gençlerin destekçisi olduğunu söyledi.

Çalışma ve siyaset hayatı içerisinde gençlerle çalıştığını, şu anda ekibinin tamamının da gençlerden oluştuğunu belirten Sarıeroğlu, “Gençlerin gücüne inanan bir kardeşiniz, bir ablanızım. Bugün Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak, sivil toplum kuruluşlarının içerisinde yetişmiş bir siyasetçi olarak, sadece sizlerin yanında olduğumuzu, her daim sizlerin destekçisi olduğumuzu ifade etmek için bugün burada olmak istedim. Bu anlamda gençlik kollarımız da var ama her zaman ulaşabileceğiniz bir ablanız var. Hepinizin çatı kuruluşlarıyla, sizlerle farklı ortamlarda bir aradayız ama bu birlik beraberlik çok anlamlı.” diye konuştu.

Jülide Sarıeroğlu, birlik beraberlik içerisinde olunduğu takdirde aşılamayacak hiçbir konu olmadığını vurgulayarak, “Özellikle gençlerin enerjisi, sinerjisi olduğunda inanın bizi hiç kimse tutamaz. Bu anlamda birliğiniz ve beraberliğiniz, bu güzelliğiniz daim olsun. Gelecek hafta kadir gecesini idrak edeceğiz, hayırla Allah bizi ulaştırsın diyorum. Önce bayrama inşallah sağlıkla güzellikle ulaşalım. Ondan sonra da ikinci bayramımızı 23 Haziran’da İstanbul’da hep beraber kutlayalım.” ifadelerini kullandı.

Sahura, milletvekilleri, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, gençlik kuruluşlarının genel başkan ve üyeleri katıldı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*