GELECEK PARTİSİ MERSİN YENİŞEHİR 1.OLAĞAN GENEL KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK…

 

 

 

GELECEK PARTİSİ MERSİN YENİŞEHİR 1.OLAĞAN GENEL KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi, Mersin’in Yenişehir ilçesinde 16 Eylül Çarşamba günü özel bir otelde pandemi kuralları kapsamında Mersin Yenişehir 1.Olağan Genel kongresi yapılacak.

AK Parti’den ayrılan Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi’nin Parti simgesi olarak “Çınar Ağacı  yaprağı” olarak belirlendi. 2023 seçimlerinde Cuhurbaşkanlığına adaylığını koyması beklenen Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisinde çalışmalar ise hız kazandı. Bu kapsamda kongrelerine başlayan Gelecek Partisi’nde 16 Eylül Çarşamba günü saat 15.00’de Mersin Yenişehir ’de kongre heyecanı yaşanacak. Mersin’in Yenişehir ilçesinde özel bir otelde gerçekleştirilecek olan kongreye tüm vatandaşlar davet edilirken, kongre pandemi kurallarında gerçekeleşecek ve maske takmak zorunlu olacak. Kongre de ayrıca fiziki mesafeye de riayet edilmesi istendi.

Kongre hakkında bilgi veren  Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu, “16 Eylül Çarşamba günü Gelecek Partisi olarak Yenişehir’de vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Bu bizim için gerçekten heyecan verici bir aşama… Aynı zamanda çınar ağacının köklerinin yayılması anlamına geliyor. Gelecek Partisi olarak büyük işler başaracağız, inancımız tam. Kongrede eminim ki bu inancımız vatandaşlarımız tarafından da benimsenecek. Tüm halkın katılımına açık olacak. Saat 15.00’da herkesi bekliyoruz. Ama bir isteğimiz de var lütfen maske ve fiziki mesafe kurallarina uyalim” Dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*