GAZETECİ TV PROĞRAM SUNUCUSU HEMŞERİMİZ TARSUS’TAYDI…

 

 

 

GAZETECİ VEYİS ATEŞ, TARSUS VE MERSİNDE KONFERANSLARA KATILDI.

Habertürk program yapımcısı Gazeteci Veyis Ateş hafta sonu Tarsus ve Mersinde konferanslara katıldı.

İlk olarak Toros Üniversitesinde konferansa çıkan Veyis Ateş, öğrencilerle bir araya geldi.
Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Rüştü Kaya TEPE ile birlikte katıldığı konferansata öğrencilere seslenen Ateş, “medyada kirlenmişliğin en büyük sebebi bizleriz yani halk. Beğenmiyorsan değiştir. Kumanda sende. Çok ciddi tarih ve truzim konuları, ağaca çıkan kedi haberinin altında kalıyor, bunu siz, biz hepimiz izliyoruz. Medyadan şikayet edenler kesinlikle elindeki kumanda Özgürlüğünü bilmesi lazım” dedi.
MERSİN ÜNİVERSİTESİNDE ÖĞRENCİLERLE DERSE GİRDİ.
Habertürk proğram yapımcısı Veyis Ateş, Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazeteciler bölümü öğrencileri ile derste buluştu.
Ateş, gazetecilik yapacak olan sizlersiniz, mutlaka Ankara siyasetini ve yabancı ülke ziyaretini sizlere tavsiye ediyorum. Şüpheci ve kuşkucu olunuz, hiç kimseye güvenmeden araştıran biri olmalısınız” dedi.
MERSİN ÜNİVERSİTESİ GENEL PANELDE MUHTEŞEM KATILIM
Mersin’in en önemli medya isimlerinden olan gazeteci Veyis Ateş, Mersin Üniversitesindeki ikinci proğramında yüzlerce öğrenci ile bir araya geldi.
Mersin Üniversitesi genel katılımlı proğramda öğrencilerle bir araya gelen Veyis Ateş, burada yaklaşık iki saat öğrencilerle hem sözlü hemde uygulamalı konferansa katıldı.
Karşılıklı soru ve cevap ile ile oldukça renkli geçen konferans sonunda Veyis Ateş dakikalarca alkışlandı.
İKİ GÜNDE ALTI KONFERANS

Oldukça ilgi gören Habertürk Proğramcısı Veyis Ateş, planlanmış proğramların dışına çıkarak iki günde altı konferansa imza attı.
Mersin’den gelen tüm taleplere her zaman vakit ayıracağını belirten Ateş, Mersin Türkiyenin kalbi ve sigortasıdır. Bu kente bende kendi alanımda hizmet etmekten onur ve şeref duyuyorum dedi.
TARSUS MÜFTÜLÜĞÜ VE MERSİN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KONFERANSINA ZAMANLAR YETMEDİ.
Tarsus ve Mersindeki yoğun proğramına rağmen gelen konferans ve sohbet taleplerini geri çevirmeyen Veyis Ateş, gece geç saatlere kadar süren toplantılara sohbetleri ve görüşleri ile renk kattı.
Mersin’deki kamu il müdürleri ve yöneticileri ile bir araya gelen Ateş, Mersin için benden ne istiyosanız ben hazırım dedi.
BABASINI ZİYARET ETTİ.
Gazeteci Veyis Ateş, Tarsus’taki proğramlar sonunda Babasının mezarının bulunduğu Tarsus Şehir Kabristanlığını ziyaret etti.
Önce baba evi olan Tarsustaki Şehitkerim mahallesindeki evinde annesini ziyaret eden Veyis Ateş, daha sonra babasının kabrinin bulunduğu Tarsus Şehir Mezarlığını ziyaret ederek dualarda bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*