ESİN ERKOÇ İYİ PARTİ TARSUS BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

 

Geçtiğimiz günlerde MHP’den istifa eden ve İyi partiye geçen meclis üyesi Esin Erkoç iyi partiden Tarsus belediye başkan aday adaylığını açıkladı.

Parti binasında kalabalık bir partili ve vatandaş huzurunda aday adaylık açıklaması yapan Erkoç’u bu açıklama sırasında bazı Belediye Meclis üyeleri, parti ilçe başkanı Danyal Mercan ve diğer yönetim kurulu üyeleri yalnız bırakmadı.

Erkoç “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri kapsamında Tarsus’ta Belediye Başkan adayı olmam konusunda özellikle ilçe teşkilatımızın teveccühleri kuvvetlidir. Çevreminde destekleri ile ülkemin ve kentimin geleceğine katkı sağlamak için kendime güvenim tamdır.Siyasette kendine güven önemli olduğu kadar teşkilat, birliktelik inanmışlık, hedefe kilitlenmişlik, burada sayamadığım birçok faktör önemlidir. Benim belediyecilik geçmişiminde olması ve başkanım Burhanettin Kocamazın kadrosunda yer aldığım biliniyor. Mimar olmam, birçok STK da çalışıyor olmam, çalışma azmim ve siyasette kadınlarında her konuda olduğu gibi bu konuda da da aktif rol alması için bende bir kadın olarak bu göreve talibim. Tarsus çok özel bir kent. Belediye yönetimi de bir ekip işidir. Ben konusunda uzman ve bilgili olup yine konusunda uzman ve bilgili, çalışma odaklı arkadaşlarla bu iş için yola çıktım, seçimleri kazanıp Tarsus ve Tarsus halkı için çalışacağız. Belediye olarak ana hedefimiz hizmet üretmektir. Bugüne kadar yapılan tüm iyi niyetli çalışmalara aynen devam edilip düşünülmemiş ve eksiklikleri tesbit edilen projelere hemen başlanacaktır” dedi.

Erkoç daha sonra Meclis üyeleri, ilçe başkanı ve kadın seçmenlerle birlikte toplu fotoğraf çektirdi.

http://www.tarsusoncevatangazetesi.com/wp-content/uploads/2019/02/SAM_3001-1024x683.jpghttp://www.tarsusoncevatangazetesi.com/wp-content/uploads/2019/02/SAM_3001-150x150.jpgadminMersinTarsus
      ESİN ERKOÇ İYİ PARTİ TARSUS BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU   Geçtiğimiz günlerde MHP’den istifa eden ve İyi partiye geçen meclis üyesi Esin Erkoç iyi partiden Tarsus belediye başkan aday adaylığını açıkladı. Parti binasında kalabalık bir partili ve vatandaş huzurunda aday adaylık açıklaması yapan Erkoç’u bu açıklama sırasında bazı Belediye Meclis üyeleri,...