ERKOÇ, “TARSUSUN KAYBEDECEK ZAMANI YOK”

indir

 

ERKOÇ, “TARSUSUN KAYBEDECEK ZAMANI YOK” 

TARSUS ESİN ERKOÇ’U İYİ SEVDİ…

Herkesin ve her kesimin buluştuğu kişi, belediyecilik tecrübesi ile Tarsusu hep birlikte ayağa kaldıracak olan İyi Parti Tarsus Belediye Başkan adayı Esin Erkoç, “mutfakta yangın var, çiftçi bitme noktasında, esnaf siftahsız günü geçirirken, kaybedecek zamanımız yok” dedi.

Mersin’in tek kadın belediye başkan adayı Esin Erkoç, belediyecilik tecrübesini halkıyla buluştuğu toplantılarda hissettirmeye devam ediyor.

İyi Parti Tarsus Belediye Başkan adayı Esin Erkoç, Yeni Mahallede yüzlerce vatandaşla bir araya gelerek vatandaşlarla birlikte mutfağın ve pazarın nabzını tuttu.

Başkan adayı Erkoç’u karşısında gören vatandaşlar, “çalışmalarında başarı dilerken, mutfakta yaşanan sıkıntıları anlattılar. Tarsusun değişime ihtiyacını olduğunu ve kadının siyasette olması gerektiğini belirten vatandaşlar, dürüst ve tecrübeli bir isimsiniz, Tarsusun sizinle kalkınacağına ve değişeceğine inanıyoruz” dediler.

Her kesimin adayı olarak görülen ve yaklaşık bin kişinin elini bu ziyarette sıkan Tarsus Belediye Başkan adayı Esin Erkoç, “ben koltuk makam peşinde değilim, Tarsusa her kademede hizmet ettim etmeye de devam edeceğim ve şimdi önce Allahın sonra sizlerin sayesinde bu kadim kent Tarsusu, hak ettiği yere getireceğiz.

Herkes mutlu herkes huzurlu olacak.

Bu kentin birlik ve beraberliğini birlikte daha da ileriye götüreceğiz dedi.

ESİN ERKOÇ

İYİ PARTİ TARSUS BELEDİYE BAŞAKANI

ADAYI

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*