ERASMUS PROJELERİ İLE İLGİLİ FİKRİ TAKİBİMİZ DEVAM EDİYOR…

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞININ  BİLGİLERİNE…

SARPKAYA  FEN LİSESİ OKUL MÜDÜRÜ AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİ ÖDENEKLERİ YERİNDE KULLANILIYOR MU ?

AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİNE HİBE EDİLEN BÜTÇEDEN BİRİLERİNE RANT SAĞLANIYOR MU ?

Avrupa Birliği’nin eğitim, gençlik ve spor alanındaki hibe programı olan ERASMUS  2014-2020 yıllarını kapsayan dönemde uygulanmaktadır…

  AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİNE OKUL ÖĞRETMEN İDARECİ VE ÖĞRENCİLER DIŞINDA , ÖĞRETMEN  VE  İDARECİLERİN YAKINLARI  GİDEBİLİR Mİ? 

 OKUL BAHÇESİNDE  YÜZLERCE ÖĞRENCİNİN   VE  BİR ÇOK ÖĞRETMENİN   HUZURUNDA  KONUŞMA YAPTIĞI SIRADA    ONLARA ATIFTA BULUNARAK , CUMHURBAŞKANI DA GELSE ,  BAŞBAKAN DA GELSE ,CERASMUS  PROJE  KAPSAMINDA  YURT DIŞINA  GİDECEK   ÖĞRETMEN  VE ÖĞRENCİLERİ  BEN  BELİRLERİM DİYEN ÖĞRETMEN LE İLGİLİ   BİR SORUŞTURMA YAPILDI MI?

 

  YÜZLERCE ÖĞRENCİNİN VE BİR ÇOK ÖĞRETMENİN OLDUĞU  BİR ORTAMDA ETİK OLMAYAN BİR ÜSLUPLA BÖYLE BİR  KONUŞMAYI  YAPAN ÖĞRETMEN HAKKIN DA BİR KINAMA CEZASI   VERİLDİ Mİ ?

ERASMUS  PROJELERİNİN YAYGINLAŞTIRMA  ÇALIŞMALARI OKUL ÖĞRENCİLERİ ,  ÖĞRETMENLERİ   VE DİĞER PAYDAŞLARLA  YETERİNCE PAYLAŞILIYOR MU ?

YURT İÇİNE VE AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİNE  ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN SEÇİLİRKEN SEÇİM KRİTERLERİNİZ  ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERE  DUYURULUP  OBJEKTİF BİR  SEÇİM YAPILIYOR MU ?  

AVRUPA BİRLİĞİ PROJELERİ KAPSAMINDA YURT DIŞI GÖREVLENDİRME İLE GİDEN ÖĞRETMENLER DÖNDÜKTEN SONRA TELAFİ DERSLERİ YAPIYOR MU ? DERS YAPMADILARSA ÖĞRENCİLERİN DERS KAYIPLARINDAN OLUŞAN MAĞDURİYETLER NASIL GİDERİLDİ ?

OKUL GEZİLERİ TÜM ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLER İÇİN  EŞİT ŞEKİLDE FAYDA SAĞLIYOR MU ?

YURT DIŞI PROJELERİNİN TÜM MASRAFLARI HİBE EDİLEN BÜTÇEDEN KARŞILANIRKEN   ÖĞRETMEN VE  ÖĞRENCİLERİN KONAKLAMA,YEME,İÇME,ULAŞIM  GİBİ İHTİYAÇLARI İÇİN AYRICA ÜCRET TALEP EDİLİYOR MU ?

PROJE KAPSAMINDA  KONAKLAMA  YEME, İÇME GİDERLERİNİN  DIŞINDA , YÖNETİM BÜTÇESİNE AKTARILAN ÖDENEKLERDEN PROJE SUNUMU,   REKLAM ,  PROJE YAYGINLAŞTIRMASI ,MATBU VESAYRE İŞLER HANGİ KRİTERLERE GÖRE VE NE ŞEKİLDE YAPILIYOR  ?

YÖNETİM BÜTÇESİNDEN  HARCANAN GİDERLER   ÖĞRENCİLERİMİZİN  MENFAATLERİ DOĞRULTUSUNDA  HARCANIYOR MU? ?

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*