ÇUKUROVA’NIN EN BÜYÜK GÖSTERİ MERKEZİ

 

Tarsus Belediyesi tarafından Kırklarsırtı Mahallesi’nde yaptırılan ve Çukurova’nın en büyük gösteri merkezi olan Atatürk Gösteri Merkezi, 27 Aralık 2018 Perşembe günü açılacak.

Ünlü ses sanatçısı Ali Kınık ve Hadise’nin konserinin de yer alacağı Atatürk Gösteri Merkezi açılış töreni için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Çukurova’da bir eşi daha olmayan ve iddialı projelerinden biri olan 15 bin kişilik Atatürk Gösteri Merkezi’ni açmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Şevket Can, gösteri merkezinin adına yakışır bir şekilde açılacağını söyledi.

Başkan Can, “Mega projemiz olan 15 Bin kişilik Atatürk Gösteri Merkezi’mizde sona yaklaştık. Tarsus’umuza marka değeri kazandıracak olan bu projemizi yeni yıla girmeden hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.  7538 kişilik oturma kapasiteli, içi ve dışıyla beraber toplam 15 bin kişiye hitap edecek olan Atatürk  Gösteri Merkezimizi, 27 Aralık 2018 Perşembe günü Ali Kınık ve Hadise konseri ile hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Açılışa bütün hemşehrilerimiz davetlidir. Şehrimiz modern bir gösteri merkezine kavuştu. Çukurova bölgesinde de örnek oldu. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun’’ dedi.

Gündüz yorulmadan, gece uyumadan çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Şevket Can, Cenab-ı Allah’ın izni, vatandaşların duası ve desteğiyle hizmete devam ettiklerini söyledi.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*