Çetin : Yolumuz sevgi ve paylaşmak Yoludur Tarsus’u birlikte yöneteceğiz.

 

 

 

 

 

 

Çetin :Tarsus halkımızın yüzünü güldürmek için ALLAH’ın adıyla bu kutsal yola çıkmış bulunuyorum

Yolumuz sevgi ve paylaşmak Yoludur Tarsus’u birlikte yöneteceğiz.

NEVZAT ÇETİN AK PARTİDEN BELEDİYE BAŞKAN A . ADAYLIĞINI AÇIKLADI…

Tarsus genç iş adamı Nevzat Çetin AK partiden belediye Başkan A. ADAYLIĞINI Açıkladı .Coşkulu bir kalabalık önünde yapılan açıklama töreninde konuşan AK parti Tarsus
ilçe başkanı İbrahim Gül Tarsus’umuz, çocuklarımızın ,gençlerimizin İşsiz Hale geldiği bir kent durumuna gelmiştir dedi.
AK parti TARSUS belediye başkan A.adayı NEVZAT ÇETİN: Tarsus halkımızın yüzünü güldürmek için ALLAH’ın adıyla bu kutsal yola çıkmış bulunuyorum dedi .

1960 yılların da Mersin Adalet partisi İl başkanlığı yapan başarılı ve sevilen siyasetçi Hacı Çetinin Oğlu genç iş adamı Nevzat Çetin AK Partiden Tarsus Bel. Başkan A. Adaylığını açıkladı.

Tarsus AK Parti ilçe binasında Yapılan bir törenle açıkladı .Açıklama Törenine Tarsus AK Parti ilçe başkanı ibrahim GÜL yöneticiler Partiler basın mensupları ve Tarsus’un köklü aileleri ile köklü halk bir halk topluluğu katıldı.

Açıklama töreninde konuşan başkan A. adayı NEVZAT ÇETİN şunları söyledi;Yolumuz sevgi ve paylaşmak Yoludur. Tarsus’u birlikte yöneteceğiz.

Yepyeni bir Tarsus ortaya koymak istiyoruz.Zamanınızı ayırıp buraya kadar geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyor,saygılarımı sunuyorum dedi.

Duayen gazeteci Mehmet Yaşot ,Nevzat Çetin evladımız Tarsus’un köklü ailelerinden Ekenler,Kozacıoğulları ve Çetin ailelerinin beyefendi bir ferdidir.KENDİSİNE BAŞARILAR DİLİYORUM dedi…..

HABER YORUM:
MERİH ÖZYAŞAROĞLU

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*