BÜYÜKŞEHİR’DEN YENİCE’DE DE “1 EKMEK 1 ÇORBA” DAĞITIMI…

 

BÜYÜKŞEHİR’DEN YENİCE’DE DE “1 EKMEK 1 ÇORBA” DAĞITIMI

 

 İŞÇİ VE ÖĞRENCİLERİN İÇLERİ BÜYÜKŞEHİR’İN DAĞITTIĞI ÇORBAYLA ISINIYOR

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği “1 Ekmek 1 Çorba” projesi, toplumun değişik kesimleri ve İl’in her köşesine ulaşmaya devam ediyor. Her gün farklı noktalarda mobil araçlarla binlerce vatandaşa dağıtılan çorbalar her hafta Salı günü Yenice’de de dağıtılıyor.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer öncülüğünde Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen “1 Ekmek 1 Çorba” projesi, vatandaşlara sıcacık bir gülümseme katmaya devam ediyor.

Haftanın 6 günü kentin farklı noktalarında memura, işçiye, emekliye, hastaya, esnafa ve toplumun farklı kesiminden ulaşan proje, sosyal belediyecilik anlayışının en iyi örneklerinden birini sunuyor.

Bu kapsamda Tarsus’ta da başta Üniversite olmak üzere, kentin farklı noktalarında dağıtılan “1 Ekmek 1 Çorba” Salı günleri de bölgenin en büyük yerleşim yerleri arasında bulunan Yenice’de dağıtılıyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin mobil araçlarıyla sabahın erken saatlerinde Yenice’de öğrenci ve işçilerin yoğun geçiş yaptığı güzergahlarda bir kap içerisinde ikram edilen çorba ve MER-EK Ekmek Fabrikası’nda üretilen ekmek, lezzetiyle vatandaşlarda memnuniyet bırakıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*