Başsavcı Kılıç’tan Şoförler Odası’ na Veda Ziyareti 

Başsavcı Kılıç’tan Şoförler Odası’ na Veda Ziyareti
Tarsus Cumhuriyet Başsavcılığı dan Samsun Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Mehmet Sabri Kılıç, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen’i ziyaret ederek veda etti.
Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Dairesi’nin Adli ve İdari Yargı 2019 yılı Ana Kararnamesi ile 3 bin 722 hakim ve savcının görev yeri değişirken,  Tarsus’un başarılı Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç bu kararname kapsamında Samsun Cumhuriyet Başsavcılığına tayin edildi.
Görev yerinin değişmesi nedeniyle veda ziyaretlerini sürdüren Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen ve başkan yardımcısı Adem Göçer’i ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.
Adalet hizmetlerinin zor ve  son derece önemli ve kutsal bir görev olduğunu ifade eden Başsavcı Kılıç, Tarsus’ta verimli bir görev süresi geçirdiklerini ve bu süre boyunca çok güzel ve özel dostlar edi dillerini söyledi.
Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen ise Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Başsavcı Kılıç’a yeni görev yeri olan Samsun’daki yeni görevinde başarılar dileğinde bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*