BAŞKANLARIN YENİ PROJELERE HİZMET BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR…

 

 

 

MEZİTLİ VE YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLARINDAN, TARSUS BELEDİYE BAŞKANINA İADEYİ ZİYARET

Mersin’in İlçe belediyeleri arasında kardeşlik ve kaynaşmaya vesile olmak aynı zamanda işbirliği içerisinde bölgeye hizmet etmek, yeni projelerde ortak hareket amacıyla sık sık bir araya gelen Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit bu gün Tarsus’ta yeniden bir araya geldiler.

Daha önce Tarsus Belediye Başkanı Dr. Haluk Bozdoğan’ı Mezitli Belediyesi’nde misafir eden Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Yenişehir Belediyesi’nde misafir eden Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Tarsus Belediyesi’ne gerçekleştirdikleri iadeyi ziyarette, fikir ve güç birliği içinde yapılacak hizmetler için ortak hareket edip bölgeye değer katacak projelere imza atacaklarını bildirdiler.

Mersin ortak paydasında birleştiklerini ifade eden Başkan Bozdoğan, sayın başkanlarımızla birlikte ortak akılla, işbirliği içinde ilçelerinde hizmet atağına kalktıklarını söyleyerek, vatandaşlarımızın bize olan güvenlerini sarsmadan verdikleri bu kutsal görevi en iyi şekilde yerine getirip, sorumluluk alanlarımızda bulunan her metre kareye alana yapılması gereken ne varsa onu yapmaktan kaçınmayacağız. Bu güne kadar toplum yararına olup, eksik kalmış ya da bu güne kadar hiç düşünülmemiş projeleri el birliği ile ilçelerimizde hayata geçireceğiz, bundan kimsenin en ufak şüphesi olmasın, dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*