BAŞKAN SEÇER, ADANA İL KONGRESİ’NE KATILDI…

 

 

 

BAŞKAN SEÇER, ADANA İL KONGRESİ’NE KATILDI

BAŞKAN SEÇER: “İKTİDARIN ATEŞİNİ YAKMANIN YOLU YERELDEN GEÇİYOR”

BAŞKAN SEÇER: “BU YOLDA GECEMİZİ, GÜNDÜZÜMÜZE KATARAK, TÜRKİYE’Yİ ARZU ETTİĞİMİZ NOKTALARA GETİRECEĞİZ”

BAŞKAN SEÇER: “EN DEĞERLİ, EN BİRİKİMLİ, EN YURTSEVER, EN ÇALIŞKAN KADROLAR BİZDE”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, partisinin Adana İl Kongresi’ne katıldı.

Kongre’de konuşan Başkan Vahap Seçer, CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı olarak önemli bir misyon yüklendiklerini belirterek, “Bölgesinden, siyasi düşüncesinden, giyiminden, kuşamından, etnik yapısından, mezhebinden, meşrebinden dolayı ötelenmiş, ikinci sınıf insan muamelesi görmüş, hizmet görmemiş bütün yurttaşlarımızı kucaklamalıyız. Eğer bu çalışmaları gerçekleştirirsek, her birimiz kendi bölgemizde başarılı olursak, genel iktidarın ateşini yerelden yakmış oluruz” dedi.

Başkan Seçer; “Bu yolda gecemizi, gündüzümüze katarak, Türkiye’yi arzu ettiğimiz noktalara getireceğiz. Bizler Belediye Başkanlarıyız. Bizlere önemli misyon yüklendi. Sadece Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül ve destek veren vatandaşlarımız, yoldaşlarımız tarafından değil. Bu gün birçok kentte, şehirde, büyükşehirde, beldede, her 2 yurttaşın 1’inin oyunu aldıysak, bu önemli bir mesajdır” diyen Başkan Seçer, “En değerli, en birikimli, en yurtsever, en çalışkan kadrolar bizde. Elbette başaracağız. Çalışıyoruz, inanıyoruz” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, partisinin 17. Olağan Adana İl Kongresi’ne katıldı.

Kongre’de konuşma yapan Başkan Seçer, CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı olarak önemli bir misyon yüklendiklerini vurguladı ve “Bölgesinden, siyasi düşüncesinden, giyiminden, kuşamından, etnik yapısından, mezhebinden, meşrebinden dolayı ötelenmiş, ikinci sınıf insan muamelesi görmüş, hizmet görmemiş bütün yurttaşlarımızı kucaklamalıyız. Eğer bu çalışmaları gerçekleştirirsek, her birimiz kendi bölgemizde başarılı olursak, genel iktidarın ateşini yerelden yakmış oluruz” dedi.

İktidara Son ‘01’ Adım

“İktidara Son 01 Adım” ana temasıyla düzenlenen kongreye partililer büyük ilgi gösterirken, kongrenin Divan Başkanlığı’nı CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak yaptı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, “31 Mart’ın getirdiği baharda, Mersin’de hava bir güzel oldu ki, gerçekten Akdeniz’in incisi Mersin tarihi, kültürel birikimi, insanı ile, her şeyiyle güzel olan Mersin, bir kat daha güzel oldu. Bu güzellik Adana’da, Hatay’da, Ankara’da, İstanbul’da, 11 Büyükşehir’de, her tarafta, her geçen gün kendini çok daha hissettirmeye başladı” dedi.

“Gecemizi, gündüzümüze katarak Türkiye’yi arzu ettiğimiz noktalara getireceğiz”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*