Başkan Duran Şen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı.

Başkan Duran Şen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı.

TARSUS Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, tüm Basın ve Medya mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir açıklama yapan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, yayınladığı mesajda, ‘Gazetecilik mesleği, çileli, zor ve aynı zamanda bir o kadar da özveri isteyen en kutsal mesleklerden biridir. Bunun yanı sıra günümüzde çağımızın en dinamik mesleklerinden biridir. Toplumun bilgilendirilmesi konusunda önemli bir işlevi yerine getiren gazeteciler çok önemli bir misyonu yerine getirmektedirler’ dedi.

Maddi ve manevi her türlü zorluğa karşı yüklendiği sorumluluğu fedakârca yerine getirmenin çabası içinde olan Gazetecilerin çabalarını takdirle karşıladıklarını belirten Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen, ‘Gazeteciler, ülkenin demokratik ve hukuk devleti olması şiarıyla vatandaşların daha nitelikli ve doğru haberlere ulaşmalarını sağlamak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedirler. Bu çabalarını her zaman takdirle karşılıyoruz. Gazeteci olmak aynı zamanda düşünce ve yorumlarla toplumu bilgilendirmek demektir. Bunlarla beraber demokrasinin güçlenmesine katkıda bulunmak ve bulundukları, görev yaptıkları bölgenin sorumluluklarını çalıştıkları yayın organlarına ulaştırmaktadırlar’ diyerek şunları ifade etti:

‘’Büyük bir özveriyle gecelerini gündüzlerine katarak çalışan tüm Basın ve Medya mensubu arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en samimi duygularımla kutluyor, görevlerini sağlık, huzur ve başarı içinde devam ettirmelerini temenni ediyorum.’’

DURAN ŞEN

ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLKCİLER ODASI BAŞKANI

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*