ATALARIMIZIN BİZLERE BIRAKTIĞI EN ÖNEMLİ MİRAS İSE YÜREĞİMİZDE ÇARPAN VATAN SEVGİSİDİR.

 

TADER Genel Başkanı Semih Özsu ‘’27 Aralık Tarsus’un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99.Yılı’’ dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı…

Semih Özsu mesajında; ’’ Kahraman Atalarımızın işgalci düşmanları Tarsus’ta yenilgiye uğratarak kazanmış oldukları büyük Zaferin 99.yılını gururla kutlamanın haklı sevincini ve coşkusunu yaşıyoruz.

Esareti kabul etmeyen Atalarımız, bağımsız bir ülkede yaşamak ve sonraki nesillere sonsuza dek özgürce yaşayacakları bir vatan bırakmak için, yurdun her köşesinde olduğu gibi Tarsus’ta da düşmanla yokluk ve imkânsızlıklar içinde canları pahasına savaşmış ve bu toprakları bizlere mukaddes bir vatan kılmışlardır.
Atalarımızın bizlere emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti’ni, bizden sonraki nesillere daha güçlü ve güvenli bir ülke olarak bırakmak, bizlere düşen en önemli görevdir. Atalarımızın bizlere bıraktığı en önemli miras ise yüreğimizde çarpan vatan sevgisidir. Bugüne kadar olduğu gibi, bu sevgiyi kaybetmeden birlik ve beraberliğimizi koruduğumuz sürece bu vatan sonsuza dek var olacaktır.

27 Aralık Tarsus’un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 99.yılında, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla, gazilerimizi saygıyla anıyorum’’ ifadelerine yer verdi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*