ALİ SARI : Milli Mücadelemizin 100.yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ,Milli Mücadele Kahramanlarımızı ve bu vatan için canını vermiş bütün aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.”

 

 

 

 

YENİDEN REFAH PARTİSİ İLÇE BAŞKANI ALİ SARI…

Yeniden Refah Partisi Tarsus İlçe Başkanı ALİ SARI : Milli Mücadelemizin 100.yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ,Milli Mücadele Kahramanlarımızı ve bu vatan için canını vermiş bütün aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.”

Milletimiz tıpkı Milli Mücadele günlerinde oldugu gibi,bu sinsi planları da boşa çıkaracak inanç, azim ve kararlılığa sahip bulunmaktadır.Engin tecrübesi ve Milli gayretiyle bu oyunları tekrar boşa çıkaracaktır.

Bizler tarih boyunca , dünyaya huzur ve refah getirmiş bir ecdadın varisleri olmanın onurunu sorumluluğunu taşımaktayız. ‘’ YİĞİT DÜŞTÜĞÜ YERDEN KALKACAK ‘’ Türkiye yeni ve adil bir medeniyet değişimine öncülük yapacaktır.

Bugün dünyaya hakim olan açlık, sefalet, kan ve gözyaşına son verecek iradeyi yine milletimiz ortaya koyacaktır. ‘’Uydu değil, lider Ülke ‘’ vizyonu doğrultusunda önce Yeniden Büyük Türkiye ardından Yeni Bir Dünya mutlaka kurulacaktır.

Bu vesileyle Milli Mücadelemizin 100.yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ,Milli Mücadele Kahramanlarımızı ve bu vatan için canını vermiş bütün aziz şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*