GÜL: TÜRKİYENİN BÜYÜMESİNDEN RAHATSIZ OLANLAR VAR…

 

 

AK PARTİ İLÇE BAŞKANI  GÜL: TÜRKİYENİN BÜYÜMESİNDEN RAHATSIZ OLANLAR VAR …

DERDİMİZ TÜRKİYE DERDİMİZ MİLLET…

Türkiye’de bir şey değişti ,her şey değişti SN  Recep Tayyip Erdoğan AK  partiyi kurdu  Tek başına bir iktidar oldu . adeta devrim niteliğinde hizmetler yaptı…

Tarsus AK Parti teşkilatı genişletilmiş ilçe Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.

Bir çok konuya bu toplantıda açıklık getiren Gül, ABD ve Avrupa dahil, Fetö’nün oynadığı oyunları anlatırken, Cumhur ittifakına kayıtsız şartsız destek veren MHP liderine yine teşekkür etti.

 

Tarsus Eshab-ı Kehf otel ve turizmcilik Lisesinin salonunda  yapılan toplantıda konuşma yapan  AK parti ilçe Başkanı GÜL AK parti ilçe teşkilatı olarak Bizler gece demeden, gündüz demeden  çalışıyoruz ,Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyoruz  .derdimiz ne derdimiz Türkiye ,   derdimiz memleket ,derdimiz millet  o yüzden Gece gündüz demeden Çalışıyoruz ALLAH’ın izniylede çalışmaya devam edeceğiz AK parti olarak Kurulduğu günden bu güne kadar Yapmış olduğumuz hizmetler ortada .  her bir seçim döneminde vatandaşlarımızın önüne gittiğimizde  bize olan inancı, bize olan güveni artarak devam ediyor bazıları bize soruyor siz bunu nasıl başarıyorsunuz?  evet  biz AK parti olarak biz gece demeden , gündüz demeden çalışarak   ve yaptığımız hizmetlerle vatandaşlarımızın gönlüne giriyoruz . eski Türkiye ye baktığınız zaman, Yaşı olanlar bilir ne sıkıntılar çektiğimizi  onlar yaşayarak gördüler kuyruklarda ,yokluklarda bu ülkenin bu kadar çok kaynakları varken yeri geldi bizi  On sente muhtaç hale getirdiler . ama Türkiye’de bir şey değişti ,her şey değişti Recep Tayyip Erdoğan AK  partiyi kurdu  Tek başına bir iktidar oldu . adeta devrim niteliğinde hizmetler yaptı. bu hizmetleri gören milletimiz, vatandaşımız  her seçim döneminde sandık önüne gittiğinde AK partiye vermiş olduğu destek artarak devam ediyor . önce  yüzde 37 arkasındaki seçimlerde yüzde 47 en son seçimlerde yüzde 52 ile Cumhurbaşkanımızı Başkan olarak seçtik.  büyüyen Türkiye’nin, gelişen  Türkiye’nin önünü açıp çocuklarımıza, torunlarımıza yaşanabilir bir Bağımsız ülkeyi teslim etmemiz lazım. Türkiye’nin güçlenmesinden rahatsız olanlar var Türkiye’nin büyümesinden  Türkiye’nin güçlenmesinden rahatsız olanlar  tabi, şimdiye kadar Türkiyeyi elinde avucunda tutup tutup yönetenler, kendi işbirlikçileri ile bu ülkeyi büyütmeyenler bugün bundan rahatsız  oluyorlar  Peki neden Türkiye güçleniyor ondan.

Türkiye kendi silahını, kendi tankını kendi insansız hava aracını yapıyor. Eskiden bunlar hayaldi. Yaptığımız yollar, köprüler, stratejik olarak nükleer santralimiz, dünyanın en büyük hava alanını yapıyoruz. Kanal İstanbulu yapıyoruz, avrupası, Amerikası bundan rahatsız, güçlenmemizi istemiyorlar. Onun için ne yapıyorlar, güçlü Türkiyenin önünü yani Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanı indirmek istiyorlar. O yüzden bu ülkenin üzerine oyun üzerine oyun düzenlediler. Ama ham dolsun,bu millet oynanan oyunları gördüler. Önce partimizi kapatmaya kalktılar başaramadılar, arkasına e mıhtıra düzenlediler başaramadılar, arkasına gezi olayları baktılar ki milletin önünü kesemiyorlar, fetö denen terör örgütüyle  kesmeye çalıştılar başaramadılar, millet arkamızda durdu.  Elin gavuru durmuyor, tankla tüfekle yapamadıklarını dolar ile yapmaya kalkıyorlar, başaramayacaklar dedi.

İşler ortada, onuda savuşturduk, büyüyen devletin temellerini hep birlikte atacağız.Biz kuru particilik yapmak için burada değiliz. Bizim derdimiz milletin bekası, devletin devamı, bayrak inmesin ezan dinmesin diye çalışıyoruz.  AK Parti olarak Tarsus ta  Yaptığımız hizmetler de  ortada Ağız sağlığı diş hastanesi, Adliye binası, SGK binası,  Maliye binası ,Eski Camilerin Resturasyonu, şehir içerisine  doğal gaz, elektriğin döşenmesi,  Şehir içerisin de  alt geçitlerin yapılmasını  , Çamlı yayla  yolunun otoban yoluna  bağlantısını yapan biziz ve bunların yanında tarsus’un işsizliğini çözecek  dehasa yatırımlar devam ediyor . eskiden bunlar hayaldi  şimdi yapmış olduğumuz tarım ihtisaz organize  5300 dönüm  onun bir yukarısında  600 dönüm iki tane organize sanayi kuruluyor   birinde (5000) kişi  birinde (10.000) kişi  çalışacak. bunu kim Yapıyor ,AK Parti hükümetimiz yapıyor   .  

Cumhur ittifakında bize  kayıtsız şartsız bize destek veren Devlet Bahçeliye teşekkür ediyorum, Allah ondan razı olsun dedi.

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*