AK PARTİ YE AKIN AKIN KATILIMLAR OLUYOR…

  

AK PARTİ’YE AKIN AKIN  KATILIMLAR OLUYOR…

AK PARTİ AİLESİ KATILIMLARLA BÜYÜYOR…

Tarsus AK Parti’ye üye  Katılımları  devam ediyor…

Farklı mahallelerde ikamet eden ve partiye üye olan 30 kişi için AK Parti İlçe binasında katılım töreni düzenlendi. Partiye üye olan vatandaşlara rozet takan ilçe Başkanı İbrahim Gül, “Türkiye’nin en geniş ailesi olan AK Parti, sizlerin katılımıyla daha da büyüdü” dedi.

Partili yöneticilerin ve mahalle temsilcilerinin de hazır bulunduğu katılım toplantısında konuşan AK Parti Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül, “İktidar olarak ilçemize havaalanı, yeni devlet hastanesi, üniversite, organize sanayi bölgeleri, altyapı çalışmaları, yeni yollar, lojistik merkezi, yeni okullar kazandırdık veya kazandırmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Peki bunlar yeter mi? Tabi ki yetmez… Yatırımların sekteye uğramadan gelmesi için Belediye’nin de Ak Parti’ye geçmesi gerekiyor. Bu noktada “Hedef 2019” diyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Yeni üyelerin katılımı ile her geçen gün daha güçlendiklerini belirten Başkan İbrahim Gül, “Bizler devletimizin bekası, yarınları için çaba sarf ediyoruz. Bu noktada ne kadar çok hizmet yaparsak, bundan faydalanacak olan yine milletimizdir” dedi.

Başkan İbrahim Gül, “Bakın Tarsus’ta işsizlik oranı çok.

Bir Gaziantep’e, bir Konya’ya baktığımızda durum böyle değil. Neden? Çünkü yerel ve genel iktidar aynı partiden olduğu için onlarca organize sanayi bölgesinde bacalar tütüyor.

Tarsus gelişseydi, fabrikalar çalışsaydı bugün bu kadar işsizimiz olmazdı. Tarsus’ta değişimin şart olduğuna inanıyorum. Sanayiciye, yatırımcıya destek verecek bir yönetim anlayışının Tarsus’a gelmesi gerekir.

Bu noktada yerel seçim öncesi çalışmalarımıza yoğun şekilde devam ediyoruz. Sizlerde bugünden itibaren yaşadığınız mahallelerde yoğun bir çalışma yaparak bize omuz vereceksiniz. Katılımlarınızdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*