Emniyet Genel Müdürü Sayın Celal Uzunkaya Giresun’da

Emniyet Genel Müdürü Sayın Celal Uzunkaya Giresun’da

Emniyet Genel Müdürü Sayın Celal Uzunkaya Ramazan Bayramı dolayısıyla Giresun’da bir dizi ziyarette bulundu.

Ziyaret süresince kendisine Vali Yardımcısı Hamdi Üncü, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Ordu İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit, Bayburt Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Ufuk Sami Günel veTrafikten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Ferda Yılmaz ve eşlik etti.

Giresun’daki ziyaretlerine Eriklimanı mevkiinde bulunan jandarma ve emniyet ortak uygulama noktasında denetlemelere katılarak başlayan Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya uygulama noktasındaki sürücülere uyarılarda bulundu.

Araçlarda bulunan çocuklara Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan, içinde kırmızı düdük, karne, boyama kitabı ve oyuncak bulunan çanta hediye eden Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya çocuklardan arabayı kullanan büyüklerini hata yaptıklarında kırmızı düdükle uyarmalarını istedi.

Ardından Giresun İl Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen bayramlaşma törenine katılan Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş başta olmak üzere tüm personelin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya daha sonra Giresun Jandarma Bölge Komutanlığına geçerek Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit ve görevli jandarma personelinin Ramazan Bayramını kutladı.

Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya son olarak Giresun Pazarsuyu mevkiinde bulunan Bulancık Uygulama Noktasında görevli personelle bir araya geldi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*