TARSUS UÇAN TEMEL LİSESİNE YOĞUN İLGİ VAR…

 

 

Temel Liseler konusunda bilgisine başvurduğumuz Özel Uçan Temel Lisesi Kurucusu Halit Uçan ve Okul Müdürü İrem  Yoluk , şu açıklamalarda bulundular.

Uçan Temel Lisesi olarak Öğrencilerin okulumuza gösterdiği ilgiden ve yoğun kayıt isteğinden son derece memnunuz. Diyen Halit Uçan,  Kayıtlarımız halen devam etmektedir.” Ben gelecekte iyi bir üniversitenin iyi bir bölümüne girmek istiyorum” iddiasında olan öğrencilerimiz için hizmet etmek bizim için mutluluk olacak ve son derece itici güç olacaktır. “ Dedi

Özel Uçan Temel Lisesinin yegane hedefi, gençlerin hayallerini süsleyen üniversitelere ve akademik meslek alanlarına erişimini kolaylaştırmak olacaktır.

15 yıllık deneyimini bu uğurda kullanacak ve geçmişte olduğu gibi bundan sonra da gençleri nitelikli üniversitelerle buluşturacaktır. Bilimsel rehberlik anlayışı ile de gençlerin yeteneklerini ve kendilerini keşfetmelerini sağlayacaktır.

Kurucu Halit Uçan Sözlerine şöyle devam etti; “Temel lisemiz; sınav odaklı eğitim anlayışı, bire bir başarı takibi ve rehberlik ilgisi, zengin sosyal, kültürel ve sportif etkinlik olanaklarıyla öğrencilerin bir üst okula erişmesinde tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir yapıda kurgulanmıştır.

Tüm bunları yaparken sınıflarını tıka basa doldurmayacak, aynı zamanda erişilebilir ve katlanılabilir ücret politikası ile velilerin yükünü hafifletecektir. Ülkemizde özel okullaşma oranının %4’lerde kalmasının en önemli sebeplerinden biri, eğitimin nispeten pahalı bir hizmet oluşu ve bunu karşılayabilecek üst gelir grubuna sahip aile sayısının azlığıdır.

Özel Uçan Temel Lisesi, makul ücret politikasıyla velilerin bu sorunu yaşamayacakları bir sistem sunmaktadır. Bunu yaparken de asla kaliteden ödün vermeyecek; nitelikli, bilimsel ve insan odaklı bir eğitim anlayışıyla tüm öğrencilerine hizmet sunacaktır, dedi.

Okul Müdürü   İrem Yoluk  ise şunları söyledi;” Kayıtlarımız şu an devam etmektedir.

Bu yönde de önceki yıllarda elde ettiği dershane deneyimini ve deneyimli öğretmenlerini öğrencilerimizin hizmetine sunmaktadır.

2019 Yılının Tüm Tarsus Halkına Ve Ülkemize Hayırlar getirmesini dileriz. dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*