İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL  AKŞENER MERSİNDE…

SİYASETİN GÜÇLÜ KADINLARI MERSİN’DE .

.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Mersin ve Tarsus ziyareti heyecan yarattı. Genel Başkan Akşenir’i görmek ve elini sıkmak isteyen binlerce vatandaş programların yapıldığı alanlara aktı.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı ve İyi Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz’ın daveti üzerine Mersin’e gelen Meral Akşener, “Gördüklerimden anlıyorum ki, Burhanettin Başkan ipi göğüslemiş. Şimdi o göğüslediği ipin daha ileriye doğru gitmesi için çaba göstereceğiz. Milletvekillerimiz, genel merkezimiz ve teşkilatımızla bir bütün olarak Büyükşehir Belediye başkanımın ve tüm Mersin İlçelerindeki adaylarımızın arkasındayız dedi.

İyi Parti Tarsus Belediye Başkan adayı Esin Erkoç’un da, Genel Başkan Meral Akşener’e eşlik ettiği Mersin proğramında Tarsus’un en güçlü belediye başkan adayı olarak görüldüğü toplantılarda ilgi odağı oldu.

ESİN ERKOÇ, “ÜLKE BİR DEĞİŞİM İÇİN GÜN SAYIYOR VE BU DEĞİŞİMİN SİNYALİ MERSİNDE BİR KIVILCIM GİBİ BAŞLADI” DEDİ.

Tarsus Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç, sayın Genel Başkanımızın Mersin proğramında gördük ki, artık ülkemiz bir değişim istiyor ve bu değişimin sinyalini Mersinde gördük. Belediyeciliğin en önemli ismi sayın Burhanettin Kocamaz’ın ve İyi Parti Genel Başkanı sayın Meral Akşener hanımefendinin bu ülke için ne kadar önemli olduğunu herkes bir kez daha görmüştür. Evde mutfak yanarken, esnaf, çiftçi, işçi, memur, iki yakasını bir araya getiremezken, pozpembe bir görüntü verenler aslında halkın içinde olmadıklarından vatandaşı kendileri gibi görüyor dedi.

 

Tarsus Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç, “vatandaşın mutfağı yanarken, çiftçi giderinden gelirini unutmuşken, esnaf siftaha hasret kalmışken hiç bir şey olmamış gibi davranmak insanların aklı ile dalga geçmektir, Tüm imkanlarımızla tarladan mutfağa, dükkandan eve huzuru İyi Parti ile sunacağız. Bu güç sayın Akşener ve o’nun deneyimli ekiplerinde mevcuttur” dedi.

http://www.tarsusoncevatangazetesi.com/wp-content/uploads/2019/02/2310e748-6f1a-4642-9aa8-70bfed2c394b.jpghttp://www.tarsusoncevatangazetesi.com/wp-content/uploads/2019/02/2310e748-6f1a-4642-9aa8-70bfed2c394b-150x150.jpgadminMersinSiyasetTarsus
    İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL  AKŞENER MERSİNDE... SİYASETİN GÜÇLÜ KADINLARI MERSİN’DE . . İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Mersin ve Tarsus ziyareti heyecan yarattı. Genel Başkan Akşenir’i görmek ve elini sıkmak isteyen binlerce vatandaş programların yapıldığı alanlara aktı.   Büyükşehir Belediye Başkanı ve İyi Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz’ın daveti üzerine...