İYİ PARTİ ADAYI  İZDİHAMA NEDEN OLDU

Tarsus İyi Parti Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç, “Partiye geliyorum” dedi izdiham oldu.

Hafta sonu Tarsus’a gelen İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Osman Topal ve Mersin Milletvekili Behiç Çelik’in de hazır bulunduğu toplantıda, Tarsus Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç, dakikalarca ayakta alkışlandı.

Alışıla gelmiş aday profilinin dışında samimi, içten ve istatistiksel konuşmaları ile Tarsusun tüm konularına hakim olduğunu ortaya koyan başkan adayı Esin Erkoç, “biz bu yola çok inandık, bunu herkese göstereceğiz, Bizim derdimiz koltuk değil, biz şaşanın içinde değiliz, halkın içindeyiz, bizim derdimiz koltuk değil, biz çocuklarımızın, gençlerimizin geleceğini düşünüyoruz. O koltuğa otursak ne oturmasak ne, Hiç önemli değil bu ülkenin her biriminde çalışırız. Gerekirse çöpçüde oluruz başkan da oluruz.

Şuan güçlü gibi görünenler aslında hiç güçlü değiller, güçlü olsalar güçlü olmaya çalışmazlar.

Biz kazandığımızda, her zaman vatandaşların yanında olacağız, şehirde, köylerde her yerde onların derdi ile dertlenip sevinçleriyle mutlu olacağız dedi.

Mersin Milletvekili Behiç Çelik ve Genel İdare Kurulu üyesi Osman Topal’ın da hazır bulunduğu salonda başkan adayı Esin Erkoç’un konuşmaları alkışlarla ve sloganlarla destek gördü.

Parti yöneticileri, başkan adayı Esin Erkoç’un yanında olduklarını ve sonuna kadar da destek olacaklarını ifade ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

http://www.tarsusoncevatangazetesi.com/wp-content/uploads/2019/02/4582fb2b-00ad-414d-8b44-263a2d6f9bea.jpghttp://www.tarsusoncevatangazetesi.com/wp-content/uploads/2019/02/4582fb2b-00ad-414d-8b44-263a2d6f9bea-150x150.jpgadminSiyaset

      İYİ PARTİ ADAYI  İZDİHAMA NEDEN OLDU Tarsus İyi Parti Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç, “Partiye geliyorum” dedi izdiham oldu. Hafta sonu Tarsus’a gelen İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Osman Topal ve Mersin Milletvekili Behiç Çelik’in de hazır bulunduğu toplantıda, Tarsus Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç, dakikalarca ayakta alkışlandı. Alışıla gelmiş aday...